יש לכם חדר פנוי או סלון האמור לשמש גם לאירוח? יש לכם נער או נערה מתבגרים בבית שצריכים את הפינה שלהם, את הסגנון שלהם ומספיק פרטיות? אתם כנראה צריכים ספה-מיטה

לפעמים החברים באים לביקור ולא תמיד בא להם ללכת הביתה או שהם עייפים ולכם לא בא שהם ילכו הביתה. לפעמים הדירה לא מספיק גדולה בשבילכם ובשביל האורחים או שיש בה רק חדר אחד והוא גם הסלון שלכם וגם חדר השינה. במקרים כאלה אתם צריכים פתרון. פתרון שיגרום לכולם להרגיש רצויים ובנוח, שידעו שלארח אותם זו לא טרחה והם תמיד מוזמנים, שיוכלו לישון טוב בלילה ויוכלו גם לשבת בסלון בכיף ולא להרגיש שהם יושבים בחדר השינה שלכם. פתרון שייתן לכם אלטרנטיבה זמינה לשינויים וחידושים.

ספות-מיטות הן פתרון מושלם לאנשים צעירים החיים במרחב מצומצם ורוצים להראות עדיין שיש להם סטייל. ספות-מיטות מעוצבות, מודרניות, פונקציונאליות ואלגנטיות יכולות להיות אלטרנטיבה מצוינת לדירות עירוניות, לופטים או חדר של נערים ונערות מתבגרים. הן מאפשרות לנו ליצור חדר שימושי וצעיר והן נותנות פתרון אירוח מפנק, נוח ואסתטי בשילוב עם פרקטיות וסגנון.

כשאין אורחים בדירה יש לכם ספה. ספה סלונית נוחה להפליא, מעוצבת ושימושית. את גודל הספה-מיטה אתם בוחרים מתוך מגוון גדול של אפשרויות. כשיש אורחים או כשהסלון הוא גם חדר השינה שלכם ובסוף היום צריך להכין אותו לשינה, יש לכם ספה-מיטה שהופכת בזריזות ויעילות למיטה מזמינה. בבוקר, כמעט בלי מאמץ, החדר חוזר להיות סלון מעוצב.

ריהוט לבית צריך להתאים לבתים המודרניים שלנו. הוא צריך להיות נוח ופרקטי אבל הוא צריך גם להתאים למרחב שלנו. השילוב של עיצוב, פרקטיות ואסתטיקה בספות-מיטות נובע מהרצון לתת מענה לאורח החיים העכשווי ולדרישות המשתנות בבתים מודרניים או בחדרי הבית שבמקרים רבים, אינם גדולים במיוחד.

ספות-מיטות יכולות להיות חלק מחדר המגורים או האירוח או שניתן ליצור באמצעותן פינה אינטימית נפרדת. העיצוב החדשני של הספה-מיטה הוא נקי ומרהיב ונותן תוספת מרשימה בכל בית. העיצוב החדש של ספות-מיטות מוכיח שעולם העיצוב לא קופא על שמריו. הן מעוצבות בזוויות וקווים ישרים, יש להן משענות גב פיסוליות והן יכולות לעמוד על רגלי מתכת מעוצבות שנותנות להן מראה קליל, נוח לתזוזה ועדכני.

ספות-מיטות נותנות אופציה נוחה ופשוטה. והמבחר גדול. ניתן למצוא סוגי מזרנים שונים המאפשרים לנו למצוא התאמה מושלמת להעדפותינו ולתקציב העומד לרשותנו, לא צריך להתפשר על נוחות, הן יכולות להגיע עם קפיצים ועם מזרנים בדרגות קושי שונות. לרוב אפשר גם להחליף את המזרן עם הזמן או מתי שמתחשק. כיסוי המיטה ניתן להסרה ואז תמיד אפשר לרענן ולחדש ולקבל מראה אחר לחלוטין או רק לכבס.

לכם נשאר רק לבחור. את הצבע והגוון, את העיצוב הייחודי, את הרכות של המזרן, את המיקום בחדר או בדירה וכמובן מי ייהנה מהספה-מיטה שלכם. אם ישתנה לכם הטעם או תחליטו לעשות שינוי בבית, בהשקעה קלה ומאמץ מזערי תוכלו לחדש את אחד הרהיטים החשובים בבית ולהרגיש שיש לכם חדר חדש.