הרצון לחסוך מקום ולקבל פתרונות אירוח נוחים אינו חייב לבוא על חשבון העיצוב: ל"אינוביישן" קולקציות של מיטות-ספות חדשניות, מקוריות ויצירתיות, בשיטת "עצב זאת בעצמך", שאינן מתפשרות על נוחות ועל איכות.

כשחושבים על מיטה-ספה, הקונוטציות שעולות הן בדרך כלל פתרונות אירוח, פתרונות למצוקתחלל וחדרי נוער, ופחות עיצוב חדשני וטרנדי. אלא שניסיון לחסוך בחלל החדר אינו חייב לבוא על חשבון הסטייל, גם אם מדובר בדירות אורבניות קטנות. מי שמיישמת תפיסה זו היא חברת "אינוביישן", המתמחה בייצור מיטות-ספות, שמספקת מענה לריהוט פרקטי ופונקציונאלי – מבלי להתפשר על איכות, על עיצוב עכשווי, על אלגנטיות ועל מקוריות.

 

"אינוביישן" נוסדה ב-1971 בדנמרק, ובבעלותה מפעלים גם בסין ובארה"ב. בתחילת דרכה התמקצעה החברה בייצור פריט הישיבה האולטימטיבי של שנות השבעים – הפוף. מאז ועד היום, היא ממשיכה לגייר לישראל בהצלחה רבה את הטרנדים הבינלאומיים בתחום העיצוב, כשהיא אוחזת בתפיסה חדשנית ודינמית: לייצר פריטי ריהוט המבטאים סגנון אישי, מקורי וייחודי. אומרים שהבגד עושה את האדם? אפשר לומר שעל פי אינוביישן, הרהיט הוא זה שעושה את הבית.

 

מיטות-ספות של אינוביישן חדשנות היא שם המשחק_1

 

 איך זה בא לידי ביטוי בפועל?

מיטות הספות של "אינוביישן" בנויות ממשטח, ממזרן ומכיסוי, הניתנים לבחירה בהתאם להעדפה ולטעם אישיים. כך, כל לקוח יכול לבחור בעצמו את סוג הכיסוי, את הצבע, את הדוגמה, את המשטח, ואפילו את ידיות הספה, וליצור מיטה-ספה ייחודית, המותאמת לו ולחלל שאליו היא מיועדת באופן אישי.

גם על טיב החומרים "אינוביישן" לא מתפשרת: מזרני החברה מיוצרים בעיקר מכותנה טבעית, בשילוב חומרים נוספים שנבחרו בקפידה, להתאמה מקסימאלית לתנאי האקלים של הגוף ולטמפרטורת החדר, ולהקניית תחושת נוחות וגמישות.

מיטות-ספות של אינוביישן חדשנות היא שם המשחק_3 מיטות-ספות של אינוביישן חדשנות היא שם המשחק_4 מיטות-ספות של אינוביישן חדשנות היא שם המשחק_2

 

במקום להחליף ספה – החליפו כיסוי

כדי לשמור על קו עיצובי מעודכן, יצירתי ומקורי, פנתה "אינוביישן" לעוסקים במקצועות האמנות והיצירה, בהם מעצבים, אנשי אופנה, גרפיקאים ואדריכלים, ועיצבה בהשראתם שתי קולקציות רהיטים אופנתית ומרהיבה: קולקציית I Style, המשמשת כספת סלון לכל דבר, שבמידת הצורך נפתחת למיטת אירוח, וקולקציית One room living הצעירה והעכשווית.

 

בקולקציית I Style ניתן למצוא מבחר רחב של ספות מעוצבות, המספקות מענה גם לסלון עדכני בסטייל, וגם לאירוח במידת הצורך, עם פתיחת הספה למיטה זוגית, למיטה וחצי או למיטת יחיד. עיצובן הייחודי של המיטות-ספות, הבנוי מקווים ישרים וכולל משענת גב מפוסלת ורגלי מתכת דקות, מקנה להן מראה קליל, אלגנטי ועכשווי. ניתן לקבל את הספות עם ידיות, להשלמת המראה המעוצב, או בלעדיהן, למראה נקי יותר, על פי טעמו האישי של הלקוח.

מיטות-ספות בקולקציית One room living של "אינוביישן" מיועדת בעיקר לבני נוער ולצעירים. הן מאופיינות במראה צעיר וטרנדי, בנויות ממשטח שינה אחד וממזרן גמיש הנפתח לשניים, ומשמשות לשינה יומיומית. התפיסה המלווה ליין זה היא "עצב זאת בעצמך" (Design it yourself), כאשר הלקוח הוא זה שבוחר את מסגרת המיטה-ספה, את סוג המזרן (כותנה, קפיצים או לטקס), וכמובן- את הכיסוי.

עם מגוון בדים וטקסטורות עשיר ומיוחד, כל צעיר יכול למצוא בקולקציה השראה למיטה הייחודית המתאימה לו, ולהחליף את הכיסוי כשהצרכים משתנים. כך למשל, אם הרהיט מיועד לילדה בת 12 שבחרה בכיסוי מסוים, בגיל 16 לא יהיה צורך להחליף את המיטה-ספה בהתאם לטעמה המשתנה, אלא רק לבחור כיסוי חדש. זה לא רק פשוט וכיפי, זה גם נוח: כל כיסויי המיטה של "אינו ביישן" ניתנים להסרה ולניקוי בקלות וביעילות. חדשנות כבר אמרנו?

 

לצד הקולקציות הללו, קיימים ב"אינוביישן" מגוון מוצרים משלימים ואקססוריז ייחודיים, בעיצוב

העדכני המאפיין את החברה, ובהם פופים צבעוניים, שולחנות מעוצבים וכריות רצפה.

אז למה לבחור בין נוחות לסטייל אם אפשר פשוט לשלב ביניהם?